Osnovni podatki

  • AHAC d.o.o.
  • (03) 746 66 46
  • (03) 746 66 53
  • Sedež: Stopče 31, 3231 Grobelno
  • Matična številka: 5473080000
  • Davčna številka: 69092958
  • Transakcijski računi
  • SI56 0600 0007 9865 734 (BANKA CELJE d.d.)
  • SI56 0223 4025 5433 931 (NLB d.d.)
  • SI56 1010 0005 2104 806 (BANKA KOPER d.d.)
  • SI56 3300 0000 6209 931 (HYPO BANK d.d.)
  • SI56 0311 8100 1085 293 (SKB d.d.)
  • SI56 0510 0801 4700 536 (ABANKA d.d.)

Uprava


Ime in Priimek Funkcija Telefon E-Mail
Roman Moškotevc direktor (03) 746 66 48 /
Gregor Štubelj komercialni direktor (03) 746 66 52 gregor.stubelj@ahac.si
Branko Veršič vodja prodaje (03) 746 66 52 branko.versic@ahac.si
Andreja Moškotevc prokuristka, vodja pravno-kadrovske službe (03) 746 66 50 andreja.moskotevc@ahac.si
Lidija Pinter vodja računovodsko-finančne službe (03) 746 66 59 lidija.pinter@ahac.si
Dušan Burič vodja logistike (03) 746 66 56 dusan.buric@ahac.si
Brane Hren
Beti Berlet
Andrej Travner
prodajno-nabavna služba (03) 746 66 52 brane.hren@ahac.si
beti.berlet@ahac.si
andrej.travner@ahac.si
Peter Čakš marketing in odnosi z javnostmi 0 peter.caks@ahac.si


PE Šentjur

  • Cesta Kozjanskega odreda 21, Šentjur
  • (03) 746 66 46
  • (03) 746 66 53
  • veleprodaja@ahac.si
  • Delovni čas
  • Pon - Pet: 7:00 - 16:00
  • Sobota, nedelja, prazniki: zaprto

Ime in Priimek Funkcija Telefon E-Mail
Simon Andrejaš vodja poslovne enote 031 610 105 simon.andrejas@ahac.si
Tadej Lubej naročila (03) 746 66 46 tadej.lubej@ahac.si
Ines Dušič naročila (03) 746 66 47 ines.dusic@ahac.si
Jerko Trkaj komercialist na terenu
(Celje z okolico, Posavje, Zasavje, Šaleška dolina)
041 402 842 jerko.trkaj@ahac.si
Marjan Gojznikar komercialist na terenu
(Zgornja in spodnja Savinjska)
041 740 366 marjan.gojznikar@ahac.si
Marko Mernik komercialist na terenu
(Kozjansko, Konjiška dolina, Koroška)
031 374 615 marko.mernik@ahac.si
Mojca Lamut pospeševalka prodaje (Kozjansko, Savinjska dolina, Celje z okolico) 030 707 041 mojca.lamut@ahac.si


PE Slovenska Bistrica

  • Ljubljanska c. 69, Slovenska Bistrica
  • (02) 330 12 62
  • gams@ahac.si
  • Delovni čas
  • Pon - Pet: 7:00 - 16:00
  • Sob: 8:00 - 12:00
  • Nedelje in prazniki: zaprto

Ime in Priimek Funkcija Telefon E-Mail
Sašo Ribič vodja poslovne enote 040 821 551 saso.ribic@ahac.si
Tatjana Korez naročila 041 780 440 tatjana.korez@ahac.si
Tanja Krapše naročila 041 647 138 tanja.krapse@ahac.si
Bojan Zidar komercialist na terenu - Maribor, Ruše in okolica 041 740 724 bojan.zidar@ahac.si
Aleksander Germ komercialist na terenu - Maribor in okolica 031 375 361 aleksander.germ@ahac.si
Matjaž Unterlehner Vodja skladišča in logistike 040 279 790 matjaz.unterlehner@ahac.si
Miha Požgai Komercialist na terenu - Ptuj, Pomurje in Prekmurje 051 622 674 miha.pozgai@ahac.si
Andraž Brdnik Skladišče in maloprodaja 031374970 andraz.brdnik@ahac.si
Tomaž Pučnik Skladišče in maloprodaja 031374796 tomaz.pucnik@ahac.si
Uroš Mithans Skladišče in maloprodaja 031374867 uros.mithans@ahac.si
Matjaž Cvirn Skladišče in maloprodaja 031374805 matjaz.cvirn@ahac.si


PE Jarše

  • Kamniška c. 24, Zg. Jarše, Radomlje
  • (01) 729 50 00
  • jarse@ahac.si
  • Delovni čas
  • Pon - Pet: 7:00 - 16:00
  • Sobota, nedelja, prazniki: zaprto

Ime in Priimek Funkcija Telefon E-Mail
Simon Andrejaš vodja poslovne enote 031 610 105 simon.andrejas@ahac.si
Petra Vrhovšek naročila 051 374 775 petra.vrhovsek@ahac.si
Slavko Žendar vodja skladišča 041 561 750 slavko.zendar@ahac.si
Slavko Jagarinec komercialist na terenu
(Ljubljana, Primorska)
031 609 277 slavko.jagarinec@ahac.si
Boštjan Zupančič komercialist na terenu
(Dolenjska)
031 333 765 bostjan.zupancic@ahac.si
Željko Bagudić komercialist na terenu
(Gorenjska)
031 609 540 zeljko.bagudic@ahac.si
Arne Karnel komercialist na terenu
(Ljubljana)
031 788 721 arne.karnel@ahac.si
Kole Gigov skladiščnik 031 694 194 kole.gigov@ahac.si
Luka Orehek skladiščnik 041 764 864 luka.orehek@ahac.si
Janez Nograšek serviser za točilne aparate 041 955 850 janez.nograsek@ahac.si
Petra Peperko naročila 051 374 775 petra.peperko@ahac.si
Mateja Poročnik pospeševalka prodaje (Ljubljana z okolico) 030 707 039 mateja.porocnik@ahac.si


PE Središče ob Dravi


Ime in Priimek Funkcija Telefon E-Mail
Marinka Kolarič Lašič vodja proizvodnje 031 771 131 marinka.kolariclasic@ahac.si
Silva Horvat referent v skladišču (02) 620 3634 silva.horvat@ahac.si
Marjeta Geč tehnolog kakovosti (02) 620 36 32 marjeta.gec@ahac.si
Danilo Janežič vodja vzdrževanja / danilo.janezic@ahac.si


PE Tehnika

  • Cesta Kozjanskega odreda 21, Šentjur
  • 05 908 76 01
  • tehnika@ahac.si
  • Delovni čas
  • Pon - Pet: 7:00 - 16:00
  • Sobota, nedelja, prazniki: zaprto

Ime in Priimek Funkcija Telefon E-Mail
Rok Korošec komercialist 031 375 368 rok.korosec@ahac.si
Gregor Antolič grafično oblikovanje 031 322 887 gregor.antolic@ahac.si
Matevž Gornjak skladišče 051 605 119 matevz.gornjak@ahac.si
Servis servis 041 308 030 servis@ahac.si
Žan Moškotevc vodja poslovne enote 031 262 251 zan.moskotevc@ahac.si